Ako si vybrať sťahovacie služby v Bratislave?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Sťahovanie je vždy veľká udalosť a bohužiaľ nie vždy radostná. Veľa ľudí nevie na čo si dávať pozor ak sa hlavne prvý krát sťahuje.  Ak sa na sťahovanie dôkladne pripravíte sťahovanie sa zvládnuť aj bez problémov. V tomto článku nebudeme preberať problematiku samo Sťahovania.

 

Výber Sťahovacej služby v Bratislave

Pokiaľ sa sťahujete v rámci veľkého mesta, napríklad v Bratislave, nie vždy je jednoduché si vybrať kvalitnú a výhodnú sťahovaciu službu. V tomto príklade volíme pre konkrétny príklad sťahovky v Bratislave.  Nie všetky sťahovacie služby môžu mať rovnaké sumy sťahovania aj keď sa to na ich stránkach zdá cenovo veľmi podobné.

  1. Dávajte si pozor či v cene za sťahovaciu hodinu máte zarátané aj stojné sťahovacieho auta.
  2. Informujte sa na baliaci materiál či sa dopláca a ak áno za akú cenu.
  3. Pozor na sťahovanie bremien ktoré môžu vo výsledku výrazne ovplyvniť finálnu cenu.
  4. Čítajte referencie v Google a vyberajte sťahovaciu službu ktorá má prevažne kladné hodnotenia. Čím viac kladných referencií tým lepšie.
  5. Neváhajte sa informovať o možnej zľave nakoľko nie všetky sťahovacie služby vám ponúknu najvýhodnejšiu cenu hneď.
  6. Skúste zadať aj do Google SŤAHOVANIE BRATISLAVA a oslovte čo najviac sťahovacích firiem z cenovou ponukou a zvoľte si tú čo vám najviac bude vyhovovať.
  7. Informujte sa či je vami zvolená firma poistená pre prípad spôsobenej škody.

 

Pozor ak sťahovacie služby majú nízke ceny pod 20€ hod, nakoľko tieto sťahovacie služby väčšinou nemajú zarátané v cene nič. Tu žiaľ si na 99% musíte doplatiť obalové materiály, sťahovacie auto a každého 1 človeka.

Tiež si dávajte pozor na Sťahovacie firmy v Bratislave ktoré účtujú jednorazový poplatok už len za pristavenie vozidla.  Kvalitná sťahovacia firma vám toto účtovať určite nebude!

 

Naša firma pre vás ceny zvolila tak aby sme vám neúčtovali žiadne skryté poplatky a vždy vám radi vysvetlíme z čoho sa cena skladá a tiež máme na našich webových stránkach prehľadné cenníky zo všetkými položkami.

 

Správna cenová ponuka na sťahovacie služby by mala vyzerať takto: https://www.stahovanie-mima.sk/bratislava/stahovanie/