Sťahovanie firiem bratislava

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

V Bratislave je v súčasnosti veľké množstvo administratívnych priestorov, ktoré firmy využívajú. Aj v rámci hľadania lepších priestorov pre svojich zamestnancov sa spoločnosti mnohokrát sťahujú. Sťahovanie firiem Bratislava je oveľa náročnejšie ako sťahovanie domácností. Firmy disponujú veľkým množstvom hardvéru, prípadne iných špecifických technológií, preto je dôležité zvoliť si spoľahlivú sťahovaciu firmu. Je to aj váš prípad?

Spoločnosť SŤAHOVANIE MIMA s.r.o. je najlepší partner na sťahovanie firiem s množstvom dlhoročných skúseností. Ich najväčšou pridanou hodnotou je rýchle vybavenie a spoľahlivosť neporušenia sťahovaných vecí, čo je predovšetkým v prípade firmy mimoriadne dôležité.

V prípade záujmu zrealizujú obhliadku firemných priestorov, ako aj vypracovanie cenovej ponuky úplne zadarmo. Ďalšou veľkou výhodou je to, že cena sa nelíši v závislosti od toho, či sa budete sťahovať cez pracovný deň, víkend alebo sviatok. Prenesú na seba množstvo starostí, ktoré ako vy ako firma so sťahovaním máte. Aké služby môžete očakávať:

  • Vypracovanie cenovej ponuky ZADARMO
  • Zbalenie
  • Nakládka
  • Preprava
  • Vykládka.

Náš kvalitný a profesionálny personál vám v rámci telefonickej alebo osobnej konzultácie ochotne poradí, čo všetko je potrebné pri sťahovaní zabezpečiť a navrhne vám tie najlepšie možnosti, aby ste dosiahli čo najrýchlejší a najefektívnejší proces sťahovania.

Spoločnosť disponuje aj so strečovými fóliami, krabicami, takže sa odremeníte aj od zháňania materiálov na sťahovanie. So spoločnosťou SŤAHOVANIE MIMA s.r.o. môžete teda očakávať všetko v jednom! Za všetko hovorí viac ako tisíc spokojných zákazníkov, ktorých spoločnosť úspešne presťahovala na západnom a strednom Slovensku, alebo aj do krajín mimo Slovenska. Objavte viac na webovej stránke stahovanie-mima.sk a sťahovanie firmy Bratislava bude bez problémov.