O nás

Sme tím skúsených pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami, zameraných na kompletné sťahovacie služby, likvidáciu a odvoz nábytku, prepravu tovaru a materiálu. Zakladáme si na tom, aby naše služby boli poskytnuté rýchlo, bezpečne a bez žiadnych komplikácií za rozumné ceny. Vďaka našim hlavným pobočkám v Bratislave a Banskej Bystrici máme dosah na celé západné a stredné Slovensko. Sťahujeme aj za hranice Slovenska, v rámci celej Európy.

História spoločnosti:

Za roky praxe prešlo našimi rukami viac ako tisíc sťahovaní a máme za sebou prejazdených tisíce kilometrov. Osamostatnili sme sa a snažíme sa robiť veci lepšie ako tí, pre ktorých sme pracovali. Rokmi skúseností sa z nás stali profesionáli. Aj vďaka tomu Vám vieme ponúknuť najlepšie služby za tie najnižšie ceny na trhu.

about 1
krabice 1

Prečo sme iní?

Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne a férovo. Naši prijemní a ochotní pracovníci Vám poradia a pomôžu so všetkým, čo budete potrebovať. Vďaka profesionálnemu vybaveniu a prístupu prebiehajú naše služby rýchlo a kvalitne.

Vyborna firma. Som maximalne spokojny s pristupom, komunikaciou, cenou a rychlo, kvalitne odvedenou pracou. Prestahovany! 🙂 Dakujeme

photo 6
Daniel Augustin
Bratislava
Potreboval som urgentne presťahovať do pár hodín, nebol s tým žiadny problém, skvelý prístup a ochota. Veľká spokojnosť určite odporúčam.

photo
Dusan Gavora
Bratislava
So stahovanim som bola velmi spokojna. Maximalna profesionalita, komunikacia 100%, chalani boli velmi mili, ochotni. Cena ma tiez prijemne prekvapila. Urcite odporucam.
photo 1 1
Lucia Makarová
Bratislava
Veľmi šikovní chalani, som s nimi skutočne spokojný, nezastavili sa a cena bola skutočne adekvátna a férová. Odporúčam každému! Ďakujem
photo 4
Matúš Krnáč
Banská Bystrica
Profesionálny prístup, milý a šikovný personál. Som veľmi spokojná a odporúčam všetkým, čo potrebujú spoľahlivého prepravcu .
photo 3
DEBORA Útulok
Banská bystrica
Odporúčam. Veľmi šikovní. Konečne úspešne presťahovaná po toľkom strese. Cena veľmi dobrá. Takmer presne podľa prvého odhadu. Ďakujem
photo 5
Ivana Koreňová
Banská Bystrica