Práca u nás

Pracovná pozícia: Pracovník sťahovacej služby
Druh úväzku: Dohoda, Trvalý pracovný pomer
Ponúkaný plat (Netto): 6€ / hod
Nástup do práce: ASAP
Miesto výkonu práce: Bratislava / Banská Bystrica

Náplň práce

  • Sťahovanie + práce s tým spojené
  • Zodpovednosť za spôsobenú škodu
  • Riadenie nákladných vozidiel do 3,5t a 7,5t
  • Dodržiavanie predpisov
  • Manipulácia s ťažkými bremenami

Požiadavky

  • Prax so sťahovaním je výhodou
  • Dobrá fyzická kondícia
  • Samostatnosť
  • Vodičské oprávnenie B, C ( C len pri TPP)
  • Slušnosť a zdvorilosť
  • Ochota pracovať
  • Precíznosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Skúsenosť riadenia vozidiel so skriňovou nadstavbou
  • Skúsenosti s montážou a demontážou nábytku

Benefity

  • V prípade osvedčenia sa príplatky k mzde
  • Flexibilita pracovného času
  • Tringelty od zákazníkov

Zamestnanci sú zodpovední za manipuláciu s peniazmi, za celý proces sťahovania, aj za brigádnikov

Brigádnici sú povinný sa riadiť inštrukciami vedúceho zamestnanca.